Оформити замовлення
UA
RU

Anubis Cosmetics
в Україні

Anubis Cosmetics
в Україні

Професійна косметика Anubis Barcelona
професійна косметика

Бренд професійної іспанської косметики Anubis Cosmetics було засновано сім’єю Сайнз 1982 року. Компанія представила інноваційну лінійку засобів для догляду Shining Line, спрямовану на освітлення шкіри та корекцію гіперпігментації. Ця лінія стала справжнім проривом у сфері косметології та була представлена в більш ніж 35-ти країнах світу. Компанія продовжила дослідження нових активних інгредієнтів і вдосконалення унікальних формул під час створення професійних концепт-доглядів, спрямованих на розв’язання різних естетичних проблем шкіри. Унікальність і ефективність косметики Anubis Barcelona зумовлена застосуванням запатентованих формул, у складі яких активні компоненти посилюють одне одного за принципом синергетичної взаємодії. Сьогодні компанія Anubis Barcelona представляє понад 200 найменувань інноваційних косметичних засобів для професійного догляду за шкірою обличчя, тіла та різноманітних SPA-процедур. Продукція бренду відзначена численними міжнародними нагородами та визнана професіоналами в галузі косметології в країнах Європи, Азії, Близького Сходу та Північної Африки.

Наші цінності
професійна косметика
01.
Сімейна компанія
Ми продовжуємо розвивати наш бізнес, зберігаючи цінності сімейної компанії, створеної завдяки винятковій ініціативності та характеру сім’ї Сайнз. Ми прагнемо зберегти оригінальну концепцію близькості та гнучкості, що задовольняють потреби наших клієнтів в умовах висококонкурентного ринку, який постійно розвивається.
02.
Дослідження та розвиток
Ми зосереджені на розробці нових ліній і формул, що дає нам змогу рухатися вперед в умовах безперервного розвитку та підвищення ефективності, займаючи провідні позиції у сфері професійної косметики. Завдяки створенню сполук, що базуються на принципі синергії, нам вдалося запропонувати такі унікальні рішення, як-от LIPOLIMIT FACTOR®, AHA HYDROXY SYSTEM® та W-SYNERGY COMPLEX®.
03.
Соціальна та екологічна відповідальність
Ми дотримуємося принципів збереження та захисту довкілля, базуючись на концепції екологобезпечного розвитку наших брендів і технологій, що застосовуються, з тенденцією до використання природних компонентів в оновлених формулах нашої продукції (ми не використовуємо парабенів і мінеральних олій).
04.
Клієнтоорієнтованість
Ми забезпечили комплексний підхід, що дає змогу відповідати очікуванням наших клієнтів. Вони мають змогу консультуватися у фахівців внутрішньої та зовнішньої команди, для яких і клієнти, і дистриб’ютори є основним пріоритетом компанії.
05.
Команда професіоналів
З усією відповідальністю та прихильністю до компанії ми створили високі стандарти роботи і співпраці. Ми високо цінуємо нашу внутрішню команду, заохочуючи повагу та забезпечуючи розвиток потенціалу людей.
Продукція Anubis Barcelona
професійна косметика

Anubis Barcelona є лідером у сфері косметичних інновацій завдяки безкомпромісним стандартам якості та 40-річному досвіду вдосконалення унікальних технологій. Компанія має багаторівневу та всебічно розвинену систему виробництва, власні бази сировини та сучасні лабораторії, а також – штат висококваліфікованих фахівців у сфері косметології.

Продукція Anubis Barcelona представлена за напрямами:

  • запобігання віковим змінам і захист шкіри від впливу зовнішніх чинників;
  • підтримка здорового сяяння шкіри та її насичення вільним киснем;
  • стимуляція оновлення та відновлення життєвої енергії шкіри в будь-якому віці;
  • нормалізація та регуляція ліпідного балансу шкіри;
  • збереження молодості та здоров’я шкіри навколо очей;
  • бережний догляд для чутливої та делікатної шкіри.

Концепт-догляди Anubis Barcelona – ефективні під час підготовки до інвазивних методів у косметології та пластичній хірургії, а також реабілітації після них: для пролонгування ефекту ботулінотерапії, відновлення після контурної пластики та оперативних втручань, дермабразії, реабілітації після блефаропластики.

Історія успіху
професійна косметика
1982 рік
1990 рік
2000 рік
2006 рік
2008 рік
2010 рік
2011 рік
2013 рік
2015 рік
2016 рік
2017 рік
2018 рік
1982 рік

Запуск Anubis Cosmetics, результат набутого досвіду в галузі професійної косметики і підприємницького духу сім'ї Сайнс.

1990 рік

Вихід на міжнародний ринок. Продукція компанії вперше була представлена в Парагваї. Запуск інноваційної лінійки Shining Line, яка стала проривом у сфері косметології та була представлена в більш ніж 35-ти країнах, та залишається лідером за обсягом продажів у країнах Близького сходу та Перської затоки.

2000 рік

2003 року компанія Anubis Cosmetics представила оновлений логотип, використовуючи слоган «Професійна косметика поруч із Вами». Запуск лінійки EFFECTIVITY line, що доповнила серію GOLDновими продуктами CAVIAR & PEARL з екстрактом ікри та перлинної пудри, – створено ексклюзивний антивіковий комплекс «Секрет вічної молодості».

2006 рік

Anubis Cosmetics продовжує рости, збільшуючи обсяги продажів, розвиваючи нові напрями маркетингу, логістики та збуту. Відкриття нової штаб-квартири компанії в м. Сабадель (Барселона)

2008 рік

Премія Beauty Pro Awards за професійні продукти для догляду за очима (журнал Beauty, Гонконг). До продукту EFFECTIVITY CAVIAR & PEARL CONTOUR CREAM.

2010 рік

Консолідація та впровадження бренду на Близькому Сході. Початок поширення в Південній Америці.

2011 рік

Зміцнення позицій бренду на Середньому Сході та дистриб’юція продукції в країнах Південної Америки. Диплом Grand Prix de la Beauté (Гонконг) у номінації «професійна програма для догляду за шкірою обличчя», продукт – NEW EVEN ABSOLUTE ACTION. Диплом за найкращу рекламну кампанію Best Communication Campaign with the greatest International Repercussion (Форум краси, Іспанія).

2013 рік

Міжнародна експансія в більш ніж 35 країн, зростаюча присутність в естетичних клініках, керованих дерматологами. Святкування 30-річчя Компанії.

2015 рік

Космецевтичний бренд ANUBISMED народжується з лікувальними коктейлями на основі біометричних пептидів і факторів росту. Володар премій Esthetic Life Award і Les Nouvelles Esthetique за краще естетичне лікування року.

2016 рік

Премія Salon Look Award естетичному бренду за кращу професійну кар'єру.

2017 рік

Антицелюлітний Концентрат Celu-Fit виграє нагороду глянцевого журналу Естетика (Іспанія) в номінації «Кращий косметичний продукт для тіла 2017 року». 35-річчя Anubis Cosmetics з еволюцією слогана і іміджу бренду в Intelligent Cosmetics. Це збільшує цінність компанії і її філософію в бік більш науково-технічної концепції, що розвивається разом з новими потребами ринку і новим профілем споживача.

2018 рік

Лінія Urban Detox Line завойовує міжнародне визнання. Номінований в Cosmotrends of Bologna (категорія воїнів захисту шкіри) і в Expocosmética de Portugal (BeautyAwards, категорія Stress Therapy).

Anubis Cosmetics

Компанія Anubis Barcelona активно сприяє покращенню добробуту та якості життя суспільства, надаючи провідні професіональні косметичні процедури для центрів краси, готелів, SPA, медичних і естетичних клінік. Завдяки інноваціям і безперервному розвитку, що базуються на багаторічному досвіді, успішних результатах і швидкій адаптації до найбільш специфічних потреб кожного клієнта, компанія Anubis Barcelona є еталонною у сфері професійної косметології.

Нагороди та визнання
професійна косметика

2008 – Диплом BEAUTY PRO AWARDS у номінації «Професійний догляд за шкірою навколо очей» (Beauty Magazine, Гонконг), продукт – крем для шкіри навколо очей з екстрактом ікри та перлинної пудри Effectivity Caviar & Pearl Contour Cream. 2011 – Диплом Grand Prix de la Beauté (Гонконг) у номінації «Професійна програма для догляду за шкірою обличчя», продукт – NEW EVEN ABSOLUTE ACTION. 2011 – Диплом за найкращу рекламну кампанію Best Communication Campaign with the greatest International Repercussion (Форум краси, Іспанія). 2015 – Нагорода від Les Nouvelles Estetics (Іспанія) у номінації «Найкращий продукт естетичної медицини». 2016 – Нагорода SALON LOOK MADRID 2016 (Мадрид, Іспанія) у номінації «Косметичний бренд із найкращою міжнародною проєкцією». 2017 – нагорода глянцевого журналу «Естетика» (Іспанія) у номінації «Найкращий косметичний продукт для тіла 2017 року», продукт – Антицелюлітний концентрат CELU-FIT.