Оформити замовлення
UA
RU

Умови повернення товару

Умови повернення Товару здійснюються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та Переліку товарів належної якості, що не підлягає обміну (поверненню), затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 року № 172, відповідно до загальних положень яких, парфумерно-косметичні засоби поверненню та обміну не підлягають.

Виняток становить Товар, упаковка якого пошкоджена на момент придбання, Укомплектований не в повному обсязі Товар, частина якого зламана чи пошкоджена (наприклад, зламаний дозатор), а також помилково надісланий Товар, який не відповідає Замовленню, оформленому Покупцем.

Обмін та повернення Товару, що має зазначені вище недоліки, провадиться лише за умови, що такий Товар не використовувався Покупцем. Звернення про обмін косметичних засобів, що використовуються Продавцем не розглядаються.

Обмін та повернення Товару із зазначеними вище недоліками провадиться у строки, встановлені чинним законодавством України, а також з урахуванням правил доставки кур'єрських служб.

Повернення та обмін Товару здійснюється таким же чином, як він був поставлений та/або отриманий.

Звернення Покупців розглядаються лише при наданні разом з Товаром, що має відповідні недоліки, зазначені в цьому Договорі, документів, що підтверджують факт придбання Товару у Продавця, в тому числі чек із зазначенням артикулу, кількості, вартості кожного Товару Замовлення, а також загальної вартості Замовлення.

Відсутність документів, що підтверджують факт придбання Товару у Продавця, є підставою для відмови в задоволенні звернення щодо обміну Товару.